Masz pytanie?

O nas

Miło jest nam Państwa poinformować, że firma F.H.U Taurus została dystrybutorem kolekcji Cata&Can Roca. Mamy długoletnie doświadczenie w branży AGD, jesteśmy również dystrybutorem marki Nodor, która, tak jak kolekcja Cata&Can Roca jest marką premium i cieszy się dużym zainteresowaniem na Polskim rynku. Jesteśmy pewni, że produkty również z tej kolekcji, zaprojektowane i przetestowane przez najlepszych kucharzy na świecie, zostaną przez Państwa docenione.

 • _MG_0063_resize.jpg

  „El Celler de Can Roca” najlepszą restauracją na świecie w 2015 roku !

  El Celler de Can Roca ponownie najlepszą restauracją na świecie !!!

  El Celler de Can Roca z katalońskiej Girony powróciła na szczyt rankingu najlepszych restauracji na świecie. To drugie zwycięstwo lokalu prowadzonego przez trzech braci. Hiszpańska restauracja już przed dwoma laty zdobyła pierwsze miejsce w najbardziej prestiżowym na świecie konkursie. Teraz powróciła na szczyt zestawienia „The World’s 50 Best Restaurants”.

  Serdecznie Gratulujemy. Jesteśmy niezmiernie dumni ze współpracy z najlepszymi kucharzami na świecie.

  Już dwa lata temu, 29 kwietnia 2013 roku w Londynie  pojawiła się wiadomość. Prestiżowy Brytyjski magazyn RESTAURANT opublikował coroczny ranking San Pellegrino 50 najlepszych restauracji na świecie. W rankingu tym znalazła się również restauracja Celler de Can roca, prowadzona przez trzech braci Joan'a, Josep'a oraz Jordi Roca. Restauracja ta została uznana za najlepszą na świecie.      Ranking brytyjskiego magazynu „Restaurant” uznawany jest za jeden z najbardziej prestiżowych na świecie, dorównujący renomą gwiazdkom Michelina.
  Nagroda ta oznacza, że restauracja El Celler de Can Roca osiągnęła szczyt sztuki kulinarnej wród innych restauracji na całym świecie...

 • ambient_giga.jpg

  Koncepcja kolekcji Cata&Can Roca

  Ekskluzywna kolekcja produktów Cata&Can Roca to unikalna gama produktów o najwyższej jakości skierowana do osób, dla których sztuka kulinarna to coś więcej niż tylko spędzanie czasu w kuchni ale coś co stanowi miłe doświadczenie, jest esencją dnia, miłą przygodą ale przede wszystkim po prostu przyjemnością, której uwieńczeniem są pyszne potrawy oraz desery przyrządzone na produktach, z których korzystają najlepsi kucharze na świecie.

 • CAN_ROCA_resize.jpg

  El Celler de Can Roca

  Restauracja El Celler de Can Roca to restauracja, w której gotowanie to „freestyle” – zabawa z kuchnią, twórcza sztuka określana jest również „nowoczesną kuchnią hiszpańską” jednak z ogromnym wpływem doświadczenia przodków braci Can Roca. Restauracja znajduje się w miejscowości Girona i powstała w 1986 roku, naprzeciwko restauracji rodziców braci. Początkowo restaurację prowadził Joan (head chef) oraz Josep (sommelier chef), w roku 1998 do braci dołączył również najmłodszy-Jordi (pastry chef). W 2007 roku bracia przenieśli się kawałek dalej do specjalnie wybudowanego dla ich restauracji budynku, który stał się też ich domem. Dom z kamienia z klasyczną symetrią i charakterystycznymi okiennicami ma typowo południowy klimat. Wnętrza są stonowane i ciepłe, z wręcz odczuwalną w nich rodzinną atmosferą. Stoliki i krzesła ustawione na miękkim dywanie stwarzają poczucie domowej jadalni...

 • Dodaj link do:
 • facebook.com