Masz pytanie?

„El Celler de Can Roca” najlepszą restauracją na świecie w 2015 roku !

El Celler de Can Roca ponownie najlepszą restauracją na świecie !!!

El Celler de Can Roca z katalońskiej Girony powróciła na szczyt rankingu najlepszych restauracji na świecie. To drugie zwycięstwo lokalu prowadzonego przez trzech braci. Hiszpańska restauracja już przed dwoma laty zdobyła pierwsze miejsce w najbardziej prestiżowym na świecie konkursie. Teraz powróciła na szczyt zestawienia „The World’s 50 Best Restaurants”.

Serdecznie Gratulujemy. Jesteśmy niezmiernie dumni ze współpracy z najlepszymi kucharzami na świecie.

Już dwa lata temu, 29 kwietnia 2013 roku w Londynie pojawiła się wiadomość. Prestiżowy Brytyjski magazyn RESTAURANT opublikował coroczny ranking San Pellegrino 50 najlepszych restauracji na świecie. W rankingu tym znalazła się również restauracja Celler de Can roca, prowadzona przez trzech braci Joan'a, Josep'a oraz Jordi Roca. Restauracja ta została uznana za najlepszą na świecie. Ranking brytyjskiego magazynu „Restaurant” uznawany jest za jeden z najbardziej prestiżowych na świecie, dorównujący renomą gwiazdkom Michelina.
Nagroda ta oznacza, że restauracja El Celler de Can Roca osiągnęła szczyt sztuki kulinarnej wród innych restauracji na całym świecie. W 2011 i 2012 perfekcyjne połączenie ciężkiej i dobrej współpracy trzech braci pozwoliło na zdobycie przez restaurację El Celler de Can Roca drugiego miejsca na świecie. W 2013 roku cel został osiągnięty i tak najbardziej zasłużona i wypracowana nagroda została przyznana właśnie tej restauracji.

Grupa CNA, Cata Appliances SL i NODOR SA., jest niezmiernie dumna ze współpracy z najlepszymi kucharzami na świecie. Dzięki współpracy z braćmi Roca powstała kolekcja sprzętu AGD „Cata&Can Roca”. Wciąż kontynuujemy naszą udaną współpracę aby tworzyć innowacyjne oraz wyjątkowe produkty, które pozwolą jeszcze bardziej podnieść i tak wysoki już poziom kuchni zarówno Hiszpańskiej jak i kuchni na całym świecie.

Efekty tej współpracy wkrótce będziecie Państwo mogli obejrzeć na naszej stronie.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com